اخبار

اطلاعیه بسیار مهم در مورد عدم ارائه مقالات ، ارسال بسته های کنگره، مقالات و نحوه ارتباط با دبیرخانه:

🕔 10 دي 95

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از چهارمین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری بدینوسیله با تشکر از پیام های سپاس فراوان ارسالی شما فرهیختگان گرامی ، موارد زیر به اطلاع شرکت کنندگان رسانده می شود:

کلیه افرادی که دارای مقاله پذیرفته شده پوستری یا شفاهی بوده اند و به هر دلیلی موفق به ارائه آن در 2 روز اول کنگره نشده اند  می رساند با توجه به تصمیم شورایعالی کنگره و در راستای احترام به کلیه شرکت کنندگان و پژوهشگران گرامی کلیه گواهینامه ها برای افرادی که موفق به بارگذاری فایل پوستر ارائه مقاله خود در تالار ارائه مقالات نشده اند نیز صادر خواهد گردید و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

کلیه گواهینامه ها و بسته های کنگره حداکثر تا 30 دی ماه از طریق پست سفارشی ارسال خواهند گردید (پست سفارشی بر اساس شهرهای کشور با تحویل 3 الی 7 روزه می باشد لذا مرسولات 3 الی 7 روز پس از زمان ارسال به آدرس درج شده در کنترل پنل اعضا خواهند رسید) همچنین بارکدهای بسته های ارسالی نیز در کنترل پنل شخصی اعضاء جهت پیگیری توسط شرکت کنندگان از اداره پست درج خواهد گردید.(بارکد ها پس از تاریخ 30 دی در کنترل پنل اعضا درج خواهند گردید) لذا شرکت کنندگان محترم بایستی پس از درج بارکد در کنترل پنل شخصی از طریق بارکد مربوطه و استعلام از سایت پست  یا حضور در اداره پست محل پیگیری نمایند. شایان ذکر است مسئولیت عدم پیگیری بسته از طریق اداره پست و برگشت احتمالی بسته پستی بر عهده شرکت کننده می باشد و دبیرخانه کنگره از پست مجدد بسته های برگشتی معذور می باشد.

به دلیل تکثیر گواهی نامه ها با نرم افزار مربوطه و با ترتیب تعریف شده امکان تحویل دستی گواهینامه به هیچ وجه وجود ندارد و حتما باید طبق روال عادی پست گردند.

مقالات برگزیده جهت چاپ در ژورنال ها نیز حداکثر تا 2 هفته آینده مشخص و در کنترل پنل شخصی افرادی که مقاله آن ها برگزیده انتخاب شده است در منو وضعیت مقالات ارسالی اطلاع رسانی خواهند شد.

مجموعه مقالات کامل و کتاب چکیده مقالات تدوین و تکثیر شده لذا دیگر به هیچ وجه امکان ویرایش در مقالات ثبت نام شده قبلی اعم از متن مقالات و یا نام نویسندگان و یا ثبت نام مقاله جدید وجود ندارد.

به دلیل حجم کاری دبیرخانه و در راستای ارائه خدمات در زمان تعیین شده خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارسال ایمیل اقدام نموده و از تماس تلفنی با دبیرخانه خودداری نمایید شایان ذکر است ایمیل های ارسالی هر روز جواب داده خواهند شد.

 

با تشکر فراوان، شورایعالی و دبیرخانه کنگره

تاریخ های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

گالری تصاویر دوره سوم کنگره

پوستر کنفرانس

گالری تصاویر دوره اول و دوم کنگره