اخبار

خبر بسیار مهم: اعلام نوع ارائه مقالات پذیرفته شده( پوستر یا شفاهی) و راهنمایی در مورد نحوه ارائه مقالات و برگزاری کنگره:

🕔 03 دي 95

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از چهارمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری ، به اطلاع می رساند نوع ارائه مقالات پذیرفته شده ( شفاهی و یا پوستری) مشخص و در کنترل پنل شخصی اعضاء منو وضعیت مقالات اعلام گردیده است.

شایان ذکر است طبق اطلاعات مندرج در منو اطلاعات کنگره زیر منو برگزاری کنگره ، ارائه کلیه مقالات افرادی که به صورت غیر حضوری ثبت نام نموده اند و ارائه کلیه مقالاتی که به صورت پوستر پذیرفته شده اند در روزهای 7 و 8 دی ماه به صورت اینترنتی بوده به صورتی که کلیه افرادی که مقاله پذیرفته شده به حالت پوستر دارند در یکی از این 2 روز  به کنترل پنل شخصی خود در سایت کنگره مراجعه نموده و از طریق تالار ارائه مقالات (این تالار در صبح روز 7 دی فعال خواهد گردید) ، پوستر مقاله خود را ارسال و ارائه خواهند نمود.در این تالار عموم شرکت کنندگان و داوران کمیته علمی امکان مشاهده کلیه مقالات پوستری ارائه شده را به صورت آنلاین خواهند داشت و در صورت داشتن هرگونه سوال ، سوال خود را به صورت کامنت مطرح نموده که فرد ارائه دهنده مقاله به صورت آنلاین و از طریق کامنت به سوال مربوطه پاسخ خواهد داد. لذا این مرحله کاملا اینترنتی و آنلاین بوده و به صورت فیزیکی در مکان کنگره برگزار نخواهد گردید. ارائه مقالات شفاهی نیز در روز 9 دی ماه به صورت حضوری در مکان برگزاری کنگره خواهد بود. لذا نفراتی که به صورت حضوری در کنگره ثبت نام نموده اند و دارای ارائه پوستری می باشند باید در یکی از 2 روز اول پوستر خود را به صورت اینترنتی ارائه نموده و در روز آخر (9 دی) در مکان کنگره حضور یابند و افرادی که دارای ارائه شفاهی می باشند باید در روز 9 دی در کنگره حضور یابند. افرادی نیز که به صورت غیر حضوری در کنگره ثبت نام نموده اند فقط کافی است در 2 روز اول کنگره مقاله خود را به صورت پوستری و از طریق سامانه اینترنتی تالار ارائه مقالات  به صورت آنلاین ارائه و ارسال نمایند.  کلیه مدارک و بسته های شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری نیز حداکثر تا دو هفته بعد از برگزاری کنگره به آدرس مندر ج در پنل شخصی اعضا از طریق پست سفارشی ارسال خواهد گردید.

لازم به ذکر است در راستای درخواست تعدادی از شرکت کنندگان حضوری که ارائه مقاله پوستری دارند ، اگر فردی به حالت حضوری ثبت نام نموده است ( در روز 9 دی در کنگره حضور دارد)  و قصد چاپ پوستر مقاله خود و ارائه آن در روز 9 دی در محل برگزاری را نیز دارد می تواند علاوه بر ارائه اینترنتی آن در روزهای 7 یا 8 دی، پوستر چاپ شده خود را در روز 9 دی نیز در محل برگزاری نصب نماید.

شایان ذکر است این امر اختیاری بوده و اجباری در چاپ پوستر شرکت کنندگان حضوری و ارائه آن در روز 9 دی نمی باشد و ارائه اینترنتی مقالات پذیرفته شده پوستری در 2 روز اول کنگره کافی می باشد.

فرمت ارائه مقالات پوستری و شفاهی در منو دانلود فایل های مرتبط موجود می باشد.

تاریخ های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

گالری تصاویر دوره سوم کنگره

پوستر کنفرانس

گالری تصاویر دوره اول و دوم کنگره